Dhome me qera

Jepet me qera nga: Adonis 03 Nën 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te rrethi perball hotel Bacit
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kat në çati, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoje dhome me qera per studente femra (te punesuara ). Banesa gjindet te rrethi perball Hotel Bacit. Banesa gjindet ne katin e 6, e ka kuzhinen te perbashket , ballkon, shpajze dhe dy banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim