Dhome me qera

Jepet me qera nga: fatmir 24 Jan 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr. Ali Hadri - Prishtine
Sipërfaqe: 16 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qera qe ka siperfaqe 16m katror per nje cift ose 2 punetore. Eshte e mobiluar komplet dhe gjendet ne Podrum. Ka uje, rryme & wifi 24 ore.
Cmimi 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim