Dragodan, pranë Komunes se Re

Jepet me qera nga: sadat 18 Sht 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan, pranë Komunes
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e katert dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin,
2 dhoma gjumi,
2 banjo,
ballkon, nxemje me rryme, uje 24h, klime, garazhe.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim