Dyqane me qira

Jepet me qera nga: Muhamet 04 Sht 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: rr. "Haxhi Zeka" rr. per Kolovice
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
leshohen dyqanet me qira 2x 130 m perdhese 200 euro, kati I pare 300 euro. lokali ne katin e pare e ka dhe inventarin komplet per dyqan konfeksioni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim