E jap banesen me qera per studenta apo te punsuar

Jepet me qera nga: Shkelzen 03 Jan 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
E jap banesen me qera per studenta apo te punsuar banesa gjindet ne Rrugen U.Q.K. shum afer perej kafev te vogla banesa ka 2dhoma gjumi me nga tre shtreter + Kuzhina komplet banjo dhe koridor qmimi 50 € per person me shpenzime ske me pagu as per ujin as per rrymen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim