E jepi banesen me qera per studenta apo te punsuar

Jepet me qera nga: Shkelzen 08 Jan 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
E jepi banesen me qera per studenta apo te punsuar banesa gjindet ne Rr U.Q.K. shum afer kafev te vogla banesa ka 2 dhoma gjumi me nga 3 shtreter + kuzhina komplet banjo dhe koridor qmimi 50 € per person me shpenzime ske me pagu as per ujin as per rrymen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim