Esenca Agjencion

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 24 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Qafa , mbrapa Kino ABC , kati I pare , 90m2
Banesa posedon sallon , kuzhine , dy dhoma gjumi , shpajz , banjo dhe ballkon
Çmimi 350 euro
0178
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim