Eshte leshu me qira .

Jepet me qera nga: Beqir 08 Sht 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet vetem per familjare, eshte hyrje e veqant e shtepise, ka nxemje qendrore dhe eshte e mobiluar. Perbehet nga nji dhome e ndejes se bashku me kuzhine, dhome gjumi, banjo. Cmimi 120 euro.

Banesa dodhet ne rrugen Isa Kastrati, mbi banesat e bardha (Bregu i Diellit 2)
044 163594
038 229832


044 163 594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim