Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: GeoFIX 06 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit te banesat e hinta kati perdhes.
-Kuzhin
-Dhom te fjetjes
Qmimi 160 euro
Tel: +377 45 663 660,+377 44 702 903,
Viber:+377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim