Garasionere me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: GeoFIX 22 Tet 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: bregu i dillit
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Garasionere me qera ne lagjen bregu i dillit te posta e vogel kati i 6 lifti punon.Qmimi 220e i diskutushum

Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim