Garsnjere me qera

Jepet me qera nga: Demir 01 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane Prishtine
Sipërfaqe: 26 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera Garsonjeren ne Ulpiane
Eshte e mobiluar dhe shume e pershtatshem per studente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim