Garsoniera me qera në Prishtinë

Jepet me qera nga: Armend 14 Pri 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ali Hadri, prapa gjimnazit 'Sami Frasheri'
Komuna: Prishtinë
Garsoniere me qera, dhome e mobiluar dhe e shfrytezueshme per banim apo kabinet pune. Garsoniera eshte e pajisur me inventar te ri, sikurse edhe banjoja.

Gjindet në katin e parë të objektit banesor 2 katësh (p+2). Gjindemi prapa afër gjimnazit "Sami Frasheri", Blloku I, Prishtinë. Vini re: Preferohet të jetë një qera-marrës (1 person).

Per informata me te hollesishme, kontaktoni ne:

044 765224
044 115383
armend.kelmendi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim