Garsoniera me qira

Jepet me qera nga: Vesel 09 Mar 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira Garsoniera ne ulpiane, kati I 2, e renovuar dhe e mobililuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim