Garsoniera me qira

Jepet me qera nga: Vesel 09 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj garsonieren me qira ne Ulpiane, Kati I 2, e renovuar dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim