Garsoniere 40m2 me qira ne lagjen e Muhaxhereve

Jepet me qera nga: Lokal Dje 04:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Lagja e muhaxhereve
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet me qira banesa e tipit garsoniere ne lagjjen e Muhaxhereve me siperfaqe prej 40m2.Banesa ndodhet afer ambasades se Zvicrres dhe ka kete renditje.Dhome me kuzhine,banjo dhe ballkon.Eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim nga 1 qershori.Çmimi:200€
Kontakti:049 157 113--049 445 711--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim