Garsoniere me.qera

Jepet me qera nga: Malsor 17 Gsh 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes njê dhomshe me.qera ne Prishtinê mbrapa Sllovenia Sportit,,banesa eshte e dedikuar per 4 persona,,eshte e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim