Garsonjerë me qira

Jepet me qera nga: Fita 23 Nën 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa njëdhomëshe në zonën qendër - kati i tretë. Banesa ështe e renovuar dhe ka të gjitha kushtet për banim. Çmimi i qirasë është 300 Euro për muaj - plus hargjimet mujore (ngrohje, rrymë, ujë dhe mbeturina). Çmimi është fiks dhe ju lutem të lajmërohen vetëm nëse jeni të interesuar për qiramarrje afatëgjatë (min. njëvjeqare). Banesa gjendet në Rrugën Qamil Hoxha në Qendër të Prishtinës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim