Garsonjer ne breg te Diellit

Jepet me qera nga: Naim Berisha 22 Jan 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Halil Orana
Sipërfaqe: 34 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera Banesen ne Breg te Diellit.
Banesa eshte e mobiluar, ka TV, makin te larjes, shporet elektrik, si dhe ka nxemje qendrore.

Gjendet afer Shtepis se shendetit.
Banesa leshohet me qera vetem per çifte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim