Garsonjere me QIRA ne DRAGODAn te Komuna e Re

Jepet me qera nga: Range Rover 28 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: DRAGODAN / ARBERI
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj garsonjere me qera ne lagjen Dragodan/ Arberi , afer koomunes se re, perball MAXIT .
Eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim