Garsonjere me qira mbrapa AAK

Jepet me qera nga: L.A. 29 Pri 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mbrapa AAKK, Rr. Taulantia A5/4
Sipërfaqe: 16 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jepet garsonjera me qira, per 2 persona. Perfshine 1 dhome dhe banjo, paisje elementare te kuzhines, frigorifer. mobiliet jane te reja.

Preferohet per persona te cilet punojne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim