Garsonjerk me qira Tok Bashqe

Jepet me qera nga: Edmond 22 Gsh 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Nazim Gafurri - Tok Bashqe
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jap garsonjerken me Qira ne Tok Bashqe - Prishtinë, ne Rr. Nazim Gafurri ,Banesa eshte kompletuar me mobile , dhome te fjetjes dhe sallon me kuzhinë.

Te interesuarit mund te lajmrohen ne nr. e telefonit:

049559552Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim