Gasanjerk

Jepet me qera nga: Nazmi Zeka 22 Shk 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: haxhi zeka
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj gasonierken me qira.
Posedon te gjitha kushtet per banim te menjehershem. Shporet, frizhider-frit, Lavatriqe Beko A+++, Tv, teras të madhe per qaste te bukura ne mbrëmje. Mundis kyqje ne Wlan (falas).
Gasonierka gjendet ne katin e dytë.
Rreth 1500 metra nga xhamia e madhe ne drejtim te Kolovices së re afer BOSS MARKET.
Stacioni i autobusit, Supermarket, furra e bukes jan më afer se 30 metra te gjitha.
Po ashtu shkolla, ambulanca, parke per lodra per femije dhe xhamija jan në nje radius 300 metra.

Per te interesuarit nunri i telefonit per kontakt është 044259653 nga ora 07:00 - 23:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim