Gasonierka

Jepet me qera nga: Nazmi Zeka 28 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Haxhi Zeka
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Bamesen me qira koplet e mobiluar.
banesa gjidet rreth 1500 metra larg xhamis se madhe te Prishtines ne drejtim te kolovices se re.
Ndertesa eshte e qet dhe gjiden vetem tri familje ne te.
Posedon ballkonin e madhdhe ka supermarket afer sholles fillore dhe xhamia eshte afer .
te intersuarit mund te lajmrohen ne numer e tel. 044259653
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim