Gasonierka me qira

Jepet me qera nga: Nazmi Zeka 26 Tet 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira komplet e mobiluar.
Banesa gjindet rreth 1500 metra larg xhamis se madhe te Prishtines ne drejtim te Kolovices se re.
Ndertesa eshte e qet dhe gjinden vetem tri familje ne te. Posedon ballkonin e madhe dhe ka supermarket afer shkoll fillore dhe xhamia eshte afer.

Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin e tel.
044/259-653
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim