Gasonjere me Qira ne DARDANI

Jepet me qera nga: AL - Agency 26 Nën 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet Gasjonjerja me Qira ne DARDANI ( Te VIVA FRESH )
Gasonjerja eshte ne katin e 5 me lift. Ka nje sallon dhe kuzhinen ndamas, Ballkonin dhe Wc.

Per me shume na kontaktoni 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim