Gasonjere

Jepet me qera nga: Joni Zeqiri 11 Gsh 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira gasonjeren ne Prishtine ne Ulpiane komplet e renovuar dhe e mobiluar.
045600199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim