Gasonjerka lëshohet me qera

Jepet me qera nga: Fitim 09 Gsh 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagje Lakrishtë objekti Edri Hyrja B numër 12
Sipërfaqe: 32.5 m2
Komuna: Prishtinë
Gasonjerka lëshohet me qera, gjendet në lagjen Lakrishtë prapa "Procreditbank"-ës ose afër gjimnazit "Xhevdet Doda", posedon sipërfaqe ptrej 32.50 metrash katrore në katin e tretë. Gasonjerka është komode dhe e mobiluar në tërësi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim