Gasonjerke me qera ne fillim te dragodanit

Jepet me qera nga: Donjeta 22 Sht 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: NE FILLIM TE DRAGODANIT ,SHUME AFER QAFES
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Gasonjerka eshte ne objket shtepie eshte komplet e renovuar dhe me kushte shume te mira banimi
1dhome gjumi
dhome dite me kuzhine
banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim