Hymje e veqant

Jepet me qera nga: Hajriz Gashi 06 Jan 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velania Rr:Edmond Hoxha
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Nje dhome, kuzhine dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim