IPET BANESA ME QERA NE PRISHTINE

Jepet me qera nga: Erion 09 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit,Rr.Norbert Jokl,Nr.38
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet në Bregun e Diellit afër bankës Rajfajzen.Banesa ka:2 dhoma gjumi,sallonin,kuzhinen dhe banjon e re,poashtu 1 dhomë të vogël 5m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim