IPET BANESA ME QERA-PRISHTINE

Jepet me qera nga: ferasete kastrati 04 Sht 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: ARBERIA Komuna e re-47-1
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
ipet banesa me qera 47m2 njidhomshe e cila ka sallonin,kuzhinen,dhomen e nejes edhe banjon.eshte e mobiluar edhe e ka nxemjen qendrore te veten.banesa eshte e re edhe gjithashtu mobiljet jan te reja..gjindet ne katin e 6 edhe e ka ashensorin cil eshte ne funkcion 24 ore.gjithashtu edhe dera e hyrjes te nderteses eshte me interfon dhe qilet me kartel[qipi].qmimi i qeras eshte 250 euro por eshte pak i diskutueshem.numri kontaktues eshte 044-115-690 FERKA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim