IPET BANESA ME QIRA

Jepet me qera nga: BANESA ME QIRA 17 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: ULPIAN
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
IPET BANESA ME QIRA NE ULPIAN AFER SOLITERAVE.
KA KUZHINEN DHE DHOMEN E FJETJES, BANJO, KORIDOR DHE BALLKON
PER CDO INFORMAT KONTAKTONI NUMRIN:
044900510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim