IPET BANESA ME QIRA 200 ERO TEK MATI 1

Jepet me qera nga: Dren 09 Jan 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
BANESA POSEDON:
1 SALLON KUZHIN
1 DHOMA GJUMI
1 BANJO
1 BALLKON
1 KORIDOR
BANESA GJINDET AFER SHKOLLES ''PAVARSIA" E MOBILUME QMIMI 200 EURO DHE ESHT NE KATIN E PAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim