IPET BANESA ME QIRA NE LAGJEN E SPITALIT-KATI I-re

Jepet me qera nga: Niki 28 Sht 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
IPET BANESA ME QIRA NE LAGJEN E SPITALIT
-KATI I PARE
-70 M2+15M2 TERASE,
-E MOBILUAR NE TERESI
-ESHTE NDERTIM I RI
-UJE 24 ORE .
-OFROHET PER QIFTE DHE FAMILIAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim