IPET BANESA ME QIRA NE LAGJEN E SPITALIT-KATI I-re

Jepet me qera nga: Niki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
IPET BANESA ME QIRA NE LAGJEN E SPITALIT
-KATI I PARE
-70 M2+15M2 TERASE,
-E MOBILUAR NE TERESI
-ESHTE NDERTIM I RI
-UJE 24 ORE .
-OFROHET PER QIFTE DHE FAMILIAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim