IPET BANESA ME QIRA

Jepet me qera nga: BANES ME QIRA 05 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
IPET BANESA ME QIRA NE DARDANI PRISHTINE
ESHTE E MOBILUAR MIRE DHE ME KUSHTE TE MIRA BANIMI
Tel: +377 44 168052 viber
Ose
+386 49 186468
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim