IPET BANESA ME QIRA

Jepet me qera nga: Sara 19 Tet 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Santeja
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
jap banes me qira me kohe zgjatje prej nje jave e tutje. banesa gjendet te santeja kati 4 (katert), banesa esht tersisht e renovuar dhe e mobiluar. banesa ipet nga data 3 nentor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim