IPET ME QERA

Jepet me qera nga: Petrit 04 Mar 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera per te huaj..banes moderne..komplet e renovuar..muret e jashtme te termoizolume..ka dy dhoma gjumi..dhome dite me trpezari dhe kuzhine..uj 24ore me rezervoar uji..orientimi ne jug..kati i dyte.banesa eshte mbi agjibadem te menzja e studenteve..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim