Ipen lokalet me qera

Jepet me qera nga: Nasuf 13 Sht 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav major
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
te dy lokalet kan nga nji sip 250m2 dhe gjenden te kolegji fama.lokalet jan ne gjendje te mir dhe mund te perdoren per cfardo vep sip call center,per zyre.per kurse me mundsi sgjerimi, etj.
Qmimi sipas marveshjes dhe kohezgjatjes.Per me shum info mund ta na visitoni dhe ti shifni lokalet ne cdo kohe.
Zona eshte shum e pershtatshme per te ber bisnes sepse ka edhe kushte dhe levizje te njerzve dhe makinave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim