Ipen zyret me qera te kolegji fama

Jepet me qera nga: nasuf 04 Gsh 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: gustav major
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj 4 zyre ne nji vend me qera te gjitha mund te lidhen mes veti ose te shfrytzohen veq e veq. qmimi i pergjithshem eshte 500 euro ne muaj.
Zyret jan te paisura me inventar te plot.
ne cdo kohe mund ta visiton dhe te binduni edhe vete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim