Iper me qira banes 3 dhomshe 100m2 Kodra e Diellit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 16 Nën 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te furra Qerimi 2), me sipërfaqe 100m2 kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon, korridor dhe garazhë. Banesa lëshohet pa mobilie.

Çmimi: 250€


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim