Ipet Banesa me qira ne Dardani Prishtine

Jepet me qera nga: Banesa me qira ne Dardani 01 Sht 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania Kurrizi
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
BANESA ME QIRA
JAPIM BANESEN ME QIRA NE DARDANI- KURRIZ. KA SALLON, TREPEZARI, KUZHIN, DY DHOMA GJUMI, BALLKON, BANJO DHE WC. PER KONTAKT MUND TE THIRRNI NE TEL 044 186468 OSE 049 186468(VIBER)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim