Ipet Banesa me qira ne Uplian, e mobiluar

Jepet me qera nga: Ardit 30 Tet 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian, perball gjykates
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne Ulpian perball gjykates themelore, kati i pare (perdhes). Banesa eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore.
Banesa posedon dhome gjumi dhe sallon me kuzhin, plus banjo.

Mund te kontaktoni ne numrin 044 859 051
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim