Ipet Baness me qera afer komunes se re

Jepet me qera nga: XHEKI 04 Dhj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banese me qera afer komunes se re
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap Banesen me qera ne lagjen Arberi afer Komunes se re. Banesa gjendet ne katin e 1 (pare) Posedon dhe Ashensor . Banesa ipet per nderkombtare ose per ndokon per kohe Te gjate.
Banesa eshte e pa mobiluar , per nderkombtare sipas marveshjes ,mund shpejt dhe Te mobilohet!

Per me shume informata per mes
Nr.0049 15252124030 ose
044-294 109

Ju Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim