Ipet Bodrumi me qera

Jepet me qera nga: Banesa 21 Jan 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ipet Bodrumi me qera
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet BOdrume me qera komplet i renovuar i mobiluar ne gjendje shum te mire per banim,berllogu dhe nxemjet qendrore i paguan pronari ndersa uji dhe rryma jan pergjegjesi e qiramarresit.per me shum informata na kontaktoni ne no.044 318607
dhe 044 610 752
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim