Ipet banes me qira

Jepet me qera nga: liria shpk 15 Sht 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtin te qafa
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesat ipen me qira dhe jane shume ne rregull ndertim i ri gjenden ne katin e pare, ka 80 m2 dhe tjetra 100 m2 , qe te dya banesat ipen me qira ose me ndonje marrveshje edhe shiten, jane te mobiluara komplet shum te gatshme per baniim pa asnje mungese. 80m2 ka sallonin me kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo dhe nje hapsir e lire ndersa 100m2 njejtee vetem nje dhome gjumi me shum domethan tri dhoma gjumi. gjendet te qafa saktesisht te BAHOllt. per me shum informata kontaktoni ne nr 049 127 011, 044 127011 Bahri Rexhepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim