Ipet banesa me qera afer menzes se studenteve

Jepet me qera nga: Banesa 19 Gsh 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer menzes se studenteve rruga Agim Ramadani D2 . Banesa ka 60 m katror , kati i 1 , ka 2 dhoma te fjetjes , kuzhinen , koridori dhe wc . Banesa osht e lir permeniher . Nr i telefonit 045-432-727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim