Ipet banesa me qera në Prishtinë

Jepet me qera nga: Remzi Gashi 03 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 67m² me një dhomë gjumi e një banjo, korridor të gjerë, sallon, kuzhinë dhe terracë. Ndodhet në rrugën Ibrahim Lutfiu ≈përballë shkollës teknike (shikoje në hartë) .
Banesa është e mobiluar dhe ndodhet në katin e dytë.
Çmimi: 270€/muaj
Mund të kontaktoni nëpërmjet numrit: +37744202150 (nëpërmjet viberit gjithashtu)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim