Ipet banesa me qera në Prishtinë

Jepet me qera nga: Erion 09 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit,Rr.Norbert Jokl,Nr.38
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet në Bregun e Diellit afer bankes Rajfajzen.Ajo ka:2 dhoma gjumi,sallonin,kuzhinen dhe banjon e re,poashtu 1 dhomë të vogël pune 5m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim