Ipet banesa me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: Arben Rexhepi 29 Gsh 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani afer postes .
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
ipet banesa me qera ne dardani
Banesa ka sallon kuzhin dhe 1 dhom gjumi
Banjo taras gjendet ne katin e 1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim